Warrior – tank na blízko

Warrior – tank na blízko
Sdílení

Univerzální voják

Tak bych popsal postavu válečníka 😀 . Zvuky jeho zbraní budí respekt a není se čemu divit. Jako jediná postava nemusí přebíjet. Kladiva a sekery hází bez přebíjení. Na pár máchnutím mečem zabije úplně vše.

Brutální v každém ohledu

Jeho pohybové ability dokáží způsobovat poškození nepřítele. Nebo se mu po použití skoku vytvoří štít a to mu dává značnou výhodu na boj z blízka.

Zbraně Warriora

Je to spíše takový kovář 😀 . Hází kladiva a sekery. Pro boj z bezprostřední blízkosti používá meč. A pokud jej dobře zkombinujete s nějakou abilitou, máte v boji z blízka značnou výhodu.

Throwing Axe

zbraň na blízko a střední vzdálenosti

velice slušné poškození

středně rychlá

Heavy Hammer

zbraň na střední a krátké vzdálenosti

pomalejší palba bez přebíjení

silné poškození

Sword

nepřebijí se

způsobuje velice silné poškození

zbraň na blízko

Ability a Movent Ability

I válečník má své vlastní jedinečně dovednosti. Díky nim je vždy připraven nemile překvapit nepřítele při boji z blízka.

Základní Ability Warriora

Healing Shout Díky této schopnosti dokáže rychle uzdravovat sebe, ale i své spojence. Výhodou je fakt, že po použití nemusí stát na místě, ale může dále volně pohybovat.

 

Shielding Shout Po použití se kolem postavy vytvoří štít. Na pár vteřin absorbuje větší část případného poškození. Neocenitelný pomocník opři boji z blízka, ale i při boji na dálku. Funguje i pro blízko stojící spojence.

 

Net Shot Chytíte nepřítele do sítě a hned máte 2 výhody. Samotné lapení mu ubere životy a heště se chviličku nemůže hýbat. Ideální abilita v kombinaci s mečem. Uplatnění však najde i v kombinaci se sekerou.

 

Základní movent ability Warriora

Heroic Leap Jde o skok směrem vpřed. Není to jen nějaké povyskočení, ale letíte poměrně daleko a vysoko. Jako jediná pohybová dovednost umožňuje použití zbraní během jejího použití. Navíc ji lze nastavit tak, že po dopadu se kolem postavy vytvoří štít, nebo dopad způsobí nepřátelům poškození.

Charge Je v podstatě rozběhnutí se. Válečník se rychle přemístí a dokáže způsobit poškození nepřátelům jen použitím této pohybové schopnosti. Využijete ji jak při rychlém útoku, tak i při útěku.

 

 

Příklady nastavení vyexpené postavy

Každou postavu můžete vyexpit do 30. úrovně a můžete si u ní nastavovat různá zvýhodnění (záleží na vašem herním stylu). V následujícím videu si vysvětlíme nastavení abilit a movent abilit.


Sdílení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments