Mage – mistryně překvapení

Mage – mistryně překvapení
Sdílení

Kouzelná podpora

Postava kouzelníka má mocné staffky, výbornou schopnost úniku a může se specializovat na uzdravování. Prostě postava do každého boje.

Létání je dominantou mága

Díky této movent abilitě se dokáže dostat na místa, kam ostatní nemohou. Není nad to, vyletět si na střechu vysoké budovy a zasypávat protivníky střelami z relativního bezpečí. Navíc je létání dobrá úniková strategie.

Zbraně mága

Mág používá “kouzelné hole” – staffky chcete-li. Každá je trochu odlišná.

Bolt Staff

25 "nábojů"

středně rychlá palba

relativně hlučná

Stone Staff

střílí po dávkách (3 výstřely na klik)

středně rychlá palba

tichá

Ice Staff

tichá

6 výstřelů

střílí pomalu

Ability a Movent Ability

I tato má své speciální schopnosti. Dominanta mága je uzdravování nejen sebe, ale i ostatních členů týmu. Navíc je to výborný průzkumník – díky létání.

Základní Ability Mága

Ice Block Tato schopnost zamrazí postavu do kusu ledu. V tu chvíli se nemůže hýbat a neobdrží žádné poškození. Po “roztání” máte chviličku štít proti poškození (záleží dle nastavení). Navíc si v zamrznutém stavu postava doplní životy.

 

Soul Gust Jde o jedinou útočnou abilitu této postavy. A je co závidět. Po použití vyšle oblak energie, který prochází skrze pevné předměty (kameny, stromy, budovy). Co udělá s nepřítelem po zásahu? Ubere životy a ještě ho odhodí. Navíc je schovaný nepřítel na pár vteřin viditelný pro vaše spoluhráče.

Healing Station Je uzdravující sloupek. Každý z týmu, kdo stojí poblíž je automaticky uzdravován. Po použití redukuje poškození od nepřítele. To platí pro celý tým. Jediná nevýhoda je ta, že se od sloupku nesmíte moc vzdálit…

Základní movent ability Mága

Soar Neboli-li létání. Jde o jednu z nejlepších movent abilit ve hře. Schopnost dostat se na jinak nedostupná místa je prostě k nezaplacení. Využití je všestranné. Ať už jde o průzkum, palbu ze skrytého místa, nebo útěk.

 

 

Ghost Walk Jde o zneviditelnění postavy. Bonus k neviditelnosti je neskutečná rychlost pohybu. Tato schopnost se hodí hlavně k rychlému útěku, ale bezproblémově ji využijete i k nečekanému útoku.

 

Doporučená nastavení

V tomto popisu najdete doporučená informace o doporučených schopnostech. Následující informace jsou pouze informačního charakteru, protože nemusí vyhovovat každému. Každý má totiž vlastní herní styl.


Sdílení

Komentáře

Je nutné se přihlásit