Hunter – nebezpečný lovec

Hunter – nebezpečný lovec
Sdílení

Specialista na šípy

Ovládá jednu z nejnočnějších zbraní na dálku v celé hře. Je velice tichý a své oběti prošpikuje lukem nebo kuší.

Zbraně lovce

Ticho je hlavní zbraní této postavy. Jeho (nebo spíše její 😀 ) luk se dokáže trefit na pořádnou dálku a může být téměř neslyšitelný.

Longbow

neuvěřitelný dostřel a slušný demage

primárně na dálku, ale využijete ji i na blízko

natahování chvilku trvá

Arbalest

pomalá kuše s velkým poškozením

na 5 výstřelů (poté přebíjí)

vhodná spíše na střední zválenost

Crossbow

rychlopalná kuše na 8 šípů

vhodná na blízko i střední vzdálenost

menší poškození dohání 3 šípy navíc "v zásobníku"

Ability a Movent Ability

Schopnosti a pohybové schopnosti se u každé postavy liší. Jasně, jako Hunter si sice můžete vzít třeba létání, ale nebudete s ním dosahovat stejných výsledků jako Mage. To samé platí i pro schopnosti. Každá postava má pro se svoji abilitou o něco vyšší účinek a případně (dle levlu a nastavení) se může projevit i něco navíc. V případě Huntera je to třeba štít po odskoku.

Základní Ability Huntera

Arrow  Jde o výbušný projektil. Prostě jej hodíte a poškodíte nepřítele. Zásah poznáte tak, že protivník doslova odletí. Lze ji používat na malé a střední vzdálenosti. S tím je dobré počítat při následují střelbě. Hodí se k útoku i obraně. Využijete jej jak venku, tak uvnitř.

 

Proximity Trap Jde o minu. Když se k ní protivník přiblíží, tak bouchne (čímž vás upozorní na přítomnost protihráče) a ubereme mu životy. Lze ji hodit kamkoliv (strop, stěna, podlaha). Využití je hlavně v budovách, ale když máte kliku a použijete ji během boje v otevřeném prostoru.

 

Flare Tuhle potvůrka dokáže nasvítit poměrně velké území a odhalí případné nepřátele. Není nic lepšího, než ji hodit nad zastavěnou oblast a sledovat krčící se nepřátele. Zároveň je schopná rozdávat i poškození.

 

Základní movent ability Huntera

Dodge Roll – odskok Tato schopnost je vlastně kotrmelec ve vzduchu. Nepočítejte s přemístěním se na velkou vzdálenost. Po dosažení maximální úrovně lze k abilitě přidat štít. Takže odskočíte a na pár vteřin máte kolem sebe štít absorbující poškození od nepřítele.

 

Withdraw – skok dozadu s neviditelností Odskočíte vždy vzad a zároveň budete pár vteřin neviditelní. Opět nepočítejte s velkou vzdáleností skoku, ale kombinace odskoku  s neviditelností může umožnit rychle se někam skrýt.

 

Příklady nastavení vyexpené postavy

Každou postavu můžete vyexpit do 30. úrovně a můžete si u ní nastavovat různá zvýhodnění (záleží na vašem herním stylu). V následujícím videu si vysvětlíme nastavení abilit a movent abilit.


Sdílení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments