Assassin – zabiják v akci

Assassin – zabiják v akci
Sdílení

Na dálku i na blízko

Na této postavě oceníte zejména její odstřelovačku a “speciální” pistolku. Ani jeho speciální schopnosti nejsou k zahození.

Zbraně Assassina

Jeho zbraně jsou ty nejvyváženější ve hře a dokonale padnou k vašemu hernímu stylu. Můžete se zapojit do boje z blízka, nebo můžete v bezpečí používat sniper pušku. Detailní specifikace zbraní najdete ZDE.

 

Sniper Rifle

na boj z dálky

hlučná zbraň

pomalé přebíjení

Heirloom Rifle

opakovačka na 10 nábojů

na střední a malou vzdálenost

libí se mi efekt nabíjení

Shredder

15 výstřelů po dávkách

přesná a rychlá

na boj z blízka 

Ability a Movent Ability

I u této postavy Assassina platí, že vlastní ability využije lépe, než ability jiné postavy. Jasně, může používat třeba skok Wariora, ale nevyužije plný potenciál. A jaké jsou jsou jeho speciální ability?

Základní Ability Assasina

Smoke Screen Jde o kouřovou clonu s pěkným efektem. Tím efektem myslím zneviditelnění. Prostě před sebe hodíte kouřový granát, vstoupíte do mlhy a jste chvilku neviditelní. Osobně tuto schopnost používám k úniku. Lze ji sice použít i k útoku, ale nevýhoda je rána a viditelný kouř. Takže protivník o vás ví..

 

Sensor Drone Tato schopnost se do jisté míry podobá jedné abilitě Huntera. Nasvítí okolí a pomůže odhalit případného nepřítele. Jediný rozdíl je v tom, že neumí poškodit nepřítele. Ale i tak jde o věc, která jistě najde své využití. Jak při pasivním, tak i při aktivním herním stylu.

 

Concussion Grenade První dvě dovednosti jsou spíše pasivního charakteru, ale tato je pravý opak. Nejde o nic jiného, než o granát. Jednoduše jej hodíte co možná nejblíže k protivníkovi a on se postará o zbytek.

 

Základní movent ability Assassina

Blink Jde o teleport na krátkou vzdálenost. Po použití postava zmizí a ukáže se o pár metrů dále. Tuto schopnost můžete využít při útěku, ale i při útoku. Dokážete si představit, jak se musí tvářit protivník, který po vás střílí a vy mu najednou zmizíte? A když se vám povede dostat se za něj, tak získáte krátkou převahu (než se zorientuje).

 

Hidden Neviditelnost je také poměrně užitečná pohybová schopnost. Na pár vteřin jste neviditelní a pohybujete se rychleji. Problém nastane při výstřelu. Jakmile totiž vypálíte, tak se tato schopnost vytratí. Hodí se k rychlému přepadení s využitím momentu překvapení.

 

Příklady nastavení vyexpené postavy

Každou postavu můžete vyexpit do 30. úrovně a můžete si u ní nastavovat různá zvýhodnění (záleží na vašem herním stylu). V následujícím videu si vysvětlíme nastavení abilit a movent abilit.


Sdílení

Komentáře

Je nutné se přihlásit