Přehled hlavních novinek v OB23: DEVILED EGGS aktualizaci

Přehled hlavních novinek v OB23: DEVILED EGGS aktualizaci
Sdílení

Jaké jsou reálné změny? Co nového přináší možnosti kovárny? Co se ve hře změnilo? Podívejte se na přehled novinek v poslední aktualizaci!

Novinek je více

Hodně z novinek jsem naznačil v předchozím článku. Veškeré podrobnější popisy najdete v aktualizovaných návodech. Jaké jsou však ty zásadní novinky? Co nového kromě abilit a upravených vlastností zbraní?

Nové kování

Rozšířené možnosti kovárny – ty vás jistě potěší. Nově si lze vykovat téměř vše. Navíc u sebe můžete mít 300 shardů!

Nové módy (Eventy)

Nové herní módy pro okořenění hry. Sem tam se ve hře objevuje speciální nabídka zápasů. Bitky se odehrávají na mnohem menší části mapy. Občas je možné používat jen jednu zbraň (sranda běhat jen s mečem) a pár dalších odlišností.

Solo Event
Popis Eventu

Nové LVL postav

Vyšperkujte si každou svojí postavu a vytáhněte její LVL na maximum. Sice to nemá vliv na vlastnosti postav, ale berte to jako motivaci.

Korunky za denní mise

Denně můžete získat 60 zlatých korunek za splnění všech 3 denních misí + pár drobných, které jsou k vyzvednutí v Shopu. S tímto krokem souvisí i další novinka.

Žádný Battle Pass

V obchodě je měnící se obsah, který můžete nakupovat za nastřádané zlaté korunky. S pravidelností se tento obsah mění a navíc se opakuje. Takže pokud si chcete koupit nějaký skin a zrovna na něj nemáte, tak se za nějakou dobu v Shopu opět zjeví.

Další novinky

Proběhla úprava účinnosti zbraní + změna jejich vlastností (opakovačka má jen 8 nábojů namísto 10). Pohybové ability mají také upravené doby opětovného použití.


Sdílení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments