OB22: BOKOPS UPDATE je za dveřmi

OB22: BOKOPS UPDATE je za dveřmi
Sdílení

Co nás v příští aktualizaci čeká? Nové skiny, předělávka LSD zóny (houbičky), nové ability a runy, přeházení vlastností abilit a nová runa(y). Je toho docela dost, tak jdeme na to.

Nové skiny

BokOps Battle Pass – nové pixely po vzoru sci-fi akčních hrdinů. Líbí se mi to “Rambo kuře” a vozítko také vypadá dobře. Opět podotýkám, že skiny nepřinášejí žádné herní vylepšení.

BokOps Battle Pass
BokOps Battle Pass

Nový systém kování

V kovárně si vykovete “vlastní abilitu”, ale i univerzální. Takže pokud máte rádi “Molotovův koktej“, tak si jej budete moci vykovat. Docela mě zajímá, jak bude tento systém vypadat…

Fungal Jungle (houbičky)

Tato část mapy bude přepracovaná. Zrovna tady to vítám, protože létavci (Mage nebo kdokoliv s létací abilitou) tu měl strašnou výhodu… Podle prvního odhaleného obrázku to vypadá, že i “nelétavci” dostanou možnost vyškrábat se na nějakou tu houbičku.

Nové
Nové “houbičky” (Fungal Jungle)

Vypadá to dobře. Co myslíte?

Něco kolem hraní na konzolích

Input-Based Matchmaking

Konzoláři si budou moci zvolit, zda chtějí hrát pouze proti konzolím, nebo si budou moci nastavit hraní i proti PCčkářům.

Konečně si zahrajte i PSP4kou a to bez větších problémů při zakládání grupy. (To mi připomíná, koukněte na aktualizovaný návod pro hraní ve více lidech)

BALANCE – vlastnosti zbraní a abilit

Rozepisovat to nebudu, ale opět se změní vlastnosti zbraní a některých abilit. Něco se vylepší a něco se zhorší. Nad zhoršenou sekerou pláču do dnes…

Jen ve zkratce

Brokovnice bude mít 6 nábojů a bude zvýšen její účinek.

Dodge Roll (Hunterův vzdušný kotrmelec) bude zvýšena vzdálenost.

Dále se u některých abilit změní doba opětovného použití.

Runy

Zmizí runa Ability Cooldown a bude nahrazena Offensive Ability Cooldown Rune  a Support Ability Cooldown Rune (z popisu nechápu, zda půjde o 2 nebo 1 runu. Hádám, že budou 2).

Praxe ukáže

Již za pár dní bude aktualizace vypuštěna. Jsem opravdu zvědav na nové ability a s tím spojený systém kování. Rovněž se těším na prozkoumání nové “LSD” zóny (Houbičky/Fungal Jungle).

Já jsem od malička PCčkář, ale věřím, že nový herní systém potěší majitelé Xboxů a PSP4.

Jak se no update těšíte vy???


Sdílení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments