Pár tipů pro hraní

Pár tipů pro hraní
Sdílení

Jak si zpříjemnit nejen hraní? Těchto pár tipů vám ušetři nervy.

Hlasová komunikace v Realm Royale

Ve hře je možné spoluhráči hlasově komunikovat. Tato volba se však musí zapnout. Jak na to?

  1. skočte do nastavení – AUDIO
  2. zde jsou položky “Enable Voice Chat” a “Use Voice Chat Push To Talk

První položka zapne možnost hlasové komunikace a je důležité, aby si to protistrana zapnula také. Druhá položka zapne možnost komunikovat po stisknutí vámi volené klávesy. Tuto klávesu si zvolíte v Nastavení-> Bindings. Zde hledejte Push To Talk a přiřaďte si klávesu (pokud vám ta základní nevyhovuje).

Nastavení hlasové komunikace
Moje nastavení

Nevím proč, ale u mě nelze zapnout pouze první položku. Logika říká, že po zapnutí “Enable Voice Chat” by měla komunikace fungovat bez mačkání tlačítka. Při testech mě však spoluhráč neslyšel.

Hrajete s náhodnými hráči?

Pokud ano, tak je poslouchat mlž být o nervy. Naštěstí je tu možnost vypnout zvuk u konkrétního hráče – stačí ve hře zmáčknout TAB a kliknout na ikonu ampliónu u daného hráče.

Pryč s markou

Marky jsou ve hře fajn, ale pokud označíte nějaké místo, tak se vám tam prostě může plést. Klasická situace:
Marknete týmu místo, přiblížíte se a na onom místě se neházejí protivníci. Oni sice vaší marku nevidí, ale věřte, že pokud v ní stojí, tak jsou opravdu špatně vidět.

Já to ze začátku řešil tak, že jsem marknul jiné místo. Ale místo levého tlačítka použijete pravé tlačítko, tak marka zmizí.

Delší dolet z katapultu

Tohle je trochu rozporuplný trik. Někdo tvrdí, že funguje a někdo říká opak. Ale za zkoušku nic nedáte. Pokud po odpalu z kaťáku zmáčknete a budete po čas letu držet mezerník, tak můžete dopadnout o kus dále. U mě to funguje zhruba 50/50.


Sdílení
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments