Fórum

Sdílení

Oznámení
Smazat vše

[Připnuto] TeamSpeak3 - rozšíření

 
Sudo
 Sudo

Používáte rozšíření (pluginy) do TSka? Jaká jsou vaše oblíbená?

Zvuky

Používám TSS v češtině - takže foneticky slyším přezdívku každého, kdo do za mnou do místnosti připojí, odpojí, je přesunut a podobně.

Jazyk

Pro TS3 existuje překlad do CZ. To ocení hlavně ne-angličtináři.

Vzhled

Existuje pěkná hromada skinů. Já mám rád černou barvu, tak jsem si lehce upravil jeden černý vzhled. Skiny instalujte přímo v TSKu (nastavení-> rozšíření -> Browse Online -> vyberte Vzhled -> následně si vyberte z nabízených a po rozkliknutí klikněte na Install).

Nesedí vám rozložení TSka? Osobně mi vadí to malé pole pro chat. Existuje modul, který dovoluje upravovat rozložení jednotlivých oken. Plugin je již dostupný v oficiálním depozitáři.

Screenshot_1.th.png

Chat

Existuje rozšíření, které dává chatu TSka lepší možnosti.  Umožňuje pouštět si videa z Youtube přímo v okně chatu. Navíc u zpráv vidíte ikony odesílatele. Jmenuje se Better Chat. U mě trochu zlobí - TSko se zapne třeba až na 5. pokus. Nejspíše se tluče s nastavením pozic oken....

Kde sehnat tato rozšíření?

Všechna jsou již dnes v oficiálním depozitáři, ale ne vždy tomu tak bylo. Pokud si chcete stáhnout počeštění, dockwidget (rozložení oken) a české zvuky, tak navštivte Temspeak 4FanZone.

A jaká jsou vaše používaná rozšíření do TeamSpeaku?

Citace
Úvodní téma Napsal : 17. 6. 2019 10:48

Sdílení